Top 8 najciekawszych realizacji DobreTransmisje.pl w 2022 roku

Koniec roku to zawsze czas podsumowań. W 2022 roku zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transmisji i nagrań, dla stałych i nowych Klientów. Które były najciekawsze?

Działo się dużo ciekawego, ale zgodnie z tradycją podsumowań – oto Top 8 (żeby było nietypowo!) najciekawszych, z różnych względów, realizacji DobreTransmisje.pl w 2022 roku. Kolejność mniej-więcej chronologiczna, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

1. Koncert seniorów na Pradze

Widoczny entuzjazm śpiewających seniorów oraz praca dodatkowej, „chodzącej” kamery ręcznej pozwoliły w zwykłej sali Urzędu Praga-Północ stworzyć atmosferę święta.

2. Koncert galowy Festiwalu Romansu w Legnicy

Kolejny, czwarty już rok realizacji Festiwalu Romansu, tym razem piosenki śpiewane w kilku językach, odpowiednio uroczysta oprawa w legnickiej Akademii Rycerskiej i 4-kamerowa realizacja.

3. Spotkanie z Wandą Traczyk-Stawską

Świetna bohaterka książki wydanej przez Wydawnictwo W.A.B. oraz bardzo liczna publiczność w ładnej sali starej Biblioteki Uniwersyteckiej UW.

4. Premiera „Pisma”

Pierwsza (ale nie ostatnia!) realizacja dla magazynu „Pismo” w słynnej Meta Przestrzeni oraz świetnie prowadzona rozmowa – czyli dobry początek współpracy.

Widok sali w Meta Przestrzeni przed transmisją premiery "Pisma"
Tuż przed rozpoczęciem transmisji z premiery „Pisma” 11/2022 w Meta Przestrzeni.

5. Live shopping ze sklepu Adidasa

Nowatorski format: znana influencerka Aga Grzelak (ponad 1,7 mln subskrybentów na Instagramie) przechadzała się po ogromnym, nowym sklepie adidas w Warszawie, oglądała i przymierzała produkty, a to wszystko na żywo na Instagramie.

6. Konferencja med.data i lungs decoded

Bardzo duża i bardzo długa konferencja MED.DATA (ponad 8 godzin!) z udziałem czołowych polskich naukowców, nie mogliśmy zawieść i… nie zawiedliśmy.

7. Spektakl otwarcia Big Book Festival 2022

Jak co roku, od 2018 roku jesteśmy na Big Book Festival. Tym razem realizacja na 4 kamery ze spektaklu teatralnego, nasze kamery były praktycznie w samym środku akcji.

Widok na salę, na której odbywa się spektakl teatralny
Big Book Festival 2022. Realizator nagrania siedział w małym pomieszczeniu, skąd miał doskonały widok na salę.

8. Gala Diamentowego Klapsa

Gala wręczenia nagrody filmowej, ale nie w żadnej sali, tylko w plenerze, na słynnym sopockim molo, w lekkim deszczu, z wiatrem, z wolontariuszem obsługującym kamerę ręczną – sukces!

Podsumowanie

2022 był ciekawym rokiem, bo wielu klientów wróciło z przestrzeni wirtualnej (Zoom) do spotkań „w realu” – i my się z tego możemy tylko cieszyć. Jak widać z powyższej listy, mieliśmy przyjemność pracować nie tylko na konferencjach i spotkaniach autorskich, ale też koncertach, galach i przy nowatorskich formatach liveshoppingowych. Pracowaliśmy w eleganckich salach, na powietrzu, a nawet… w sklepie. Ciekawe, co przyniesie nam i naszym Klientom 2023 rok? Nie możemy się doczekać!