Cennik

Nie każdy musi się znać na transmisjach, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów 3 różne pakiety. W zależności od tego, jak duże wydarzenie planujesz, wybierz jeden z 3 gotowych pakietów. Jeżeli nie odpowiada Ci żaden z nich lub chcesz coś zmienić – skontaktuj się z nami.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

TRANSMISJA DUŻA

od 4500 zł

NETTO + 23% VAT

3 KAMERY + 1 Z OPERATOREM

MIKROFONY  DLA 6 OSÓB

2 GODZINY TRANSMISJI

TRANSMISJA STANDARDOWA

3000 zł 

NETTO + 23% VAT

3 KAMERY

MIKROFONY DLA 3 OSÓB

2 GODZINY TRANSMISJI

HIT!

TRANSMISJA EKSPRESOWA

2000 zł

NETTO + 23% VAT

1 KAMERA

MIKROFON OGÓLNY

2 GODZINY TRANSMISJI

Transmisja duża

To najlepszy wybór dla dużych wydarzeń, gdzie mamy do pokazania spory obszar – np. duże konferencje, albo gdzie główny obiekt wymaga ciągłego śledzenia przez kamerę – np. koncert, konferencja typu keynote z prelegentem chodzącym po scenie albo mecz koszykówki.

Polecamy dużą transmisję dla: koncertów, sportu, konferencji i debat.

Przykładowa Transmisja duża:

Transmisja standardowa

Najpopularniejszy rodzaj naszych transmisji. Klasyczna realizacja na 3 kamery i zestaw mikrofonów dla 3 osób pozwala obsłużyć praktycznie każde wydarzenie, zwłaszcza bardziej statyczne.

Polecamy standardową transmisję dla: konferencji i debat, spotkań autorskich, szkoleń i webinarów, koncertów, gal i uroczystości, obrad samorządu i sprzedaży na żywo.

Przykładowa Transmisja standardowa:

Transmisja ekspresowa

Doskonały wybór dla niewielkich wydarzeń i niewielkich budżetów. Jedna kamera, jeden profesjonalny mikrofon (lub podłączenie do dźwięku), ale wciąż z pakietem darmowych usług, takich jak podpisy i plansze.

Transmisja ekspresowa to dobry wybór dla: konferencji i briefingów prasowych, szkoleń i webinarów i sprzedaży na żywo.

Przykładowa transmisja ekspresowa: