Cennik

Nie każdy musi się znać na transmisjach, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów 3 różne pakiety. W zależności od tego, jakie wydarzenie planujesz, wybierz jeden z 3 gotowych pakietów. Jeżeli nie odpowiada Ci żaden z nich lub chcesz coś zmienić – skontaktuj się z nami.Accounts

Accounts

Free Trial

Projects

SSL

TRANSMISJA PREMIUM

od 5000 zł

NETTO + 23% VAT

Polecana do: konferencja, koncert, sport, uroczystość

3 KAMERY + 1 Z OPERATOREM

6 MIKROFONÓW

2 GODZINY TRANSMISJI

TRANSMISJA STANDARD

3500 zł 

NETTO + 23% VAT

Polecana do: konferencja, debata, spotkanie autorskie, koncert

3 KAMERY

3 MIKROFONY

2 GODZINY TRANSMISJI

HIT!

TRANSMISJA EKO

1800 zł

NETTO + 23% VAT

Polecana do: konferencja prasowa, wykład, webinar, rozmowa 2 osób

1 KAMERA

2 MIKROFONY

2 GODZINY TRANSMISJI

Pakiety transmisji dostępne w DobreTransmisje.pl

Nie wiesz, na jaki pakiet transmisji się zdecydować? Oto, jak wyglądają poszczególne pakiety transmisji, czym się różnią i do jakich wydarzeń pasują najlepiej.

Zanim opiszę poszczególne pakiety, przypomnę, że każda nasza transmisja – nawet ta najtańsza – zawiera w cenie pakiet dodatkowych usług: podłączenie do dźwięku na miejscu, możliwość wykorzystania grafiki, oświetlenie, zapasowy internet oraz nagranie w jakości Full HD. Każdy pakiet zawiera wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej transmisji – różnice dotyczą tylko ilości wykorzystanego sprzętu (kamery, mikrofony) i osób, które są potrzebne do obsługi.

1. Transmisja eko

Transmisja eko, czyli ekonomiczna, to nasza najtańsza transmisja. Jest to transmisja z wykorzystaniem jednej, statycznej (nieruchomej) kamery. Zapewniamy 2 mikrofony bezprzewodowe tak, aby dobrze było słychać 2 osoby.

Transmisja eko jest polecana do małych wydarzeń, takich jak wykład z prezentacją (jedna osoba opowiada na tle prezentacji), konferencja prasowa (jedna-dwie osoby wypowiadają się do kamery), wywiad, rozmowa, spotkanie autorskie z udziałem dwóch osób.

Transmisja eko nie sprawdzi się, kiedy trzeba pokazać więcej niż 1-2 osoby, np. przy spotkaniach z udziałem publiczności, debatach i konferencjach.

2. Transmisja standard

Transmisja standard, czyli standardowa, to ¾ naszych zleceń. Ta transmisja to maksimum efektu przy rozsądnych kosztach. Wykorzystujemy 3 kamery i zapewniamy 3 mikrofony bezprzewodowe, z których mogą korzystać wszyscy mówcy.

Transmisja standard polecana jest do każdego rodzaju wydarzenia, takiego jak: konferencja (także z wykorzystaniem prezentacji/slajdów jako źródła), debata, rozmowa lub spotkanie autorskie z udziałem 3 i więcej osób.

Transmisja standard nie sprawdzi się przy wydarzeniach, gdzie wymagana jest ruchoma, „chodząca” kamera: większych wydarzeniach sportowych czy koncertach, gdzie ruchoma kamera daje znakomity efekt.

3. Transmisja premium

Transmisja premium to transmisja przeznaczona do średnich i dużych wydarzeń, gdzie potrzeba sporo sprzętu i większej ekipy. W ramach takiej transmisji zapewniamy 4 kamery, w tym 1 kamerę z operatorem dla urozmaicenia przekazu, a także do 6 mikrofonów.

Transmisja premium polecana jest do wydarzeń, które trzeba pokazać dynamicznie, takich jak koncerty, zawody sportowe czy uroczystości, np. wręczenie nagród.

Podsumowanie

Jako jedna z nielicznych firm na rynku nie ukrywamy cen pod przyciskiem „Zapytaj o wycenę”: faktycznie, wycena transmisji to dosyć skomplikowana sprawa, ale właśnie po to opracowaliśmy 3 pakiety, żeby potencjalni Klienci wiedzieli, na jakim poziomie są nasze ceny. Jestem przekonany, że biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w branży, nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Zapraszam do skorzystania z usług DobreTransmisje.pl!