Top wydawnictw, z którymi współpracujemy

W DobreTransmisje.pl specjalizujemy się w transmisjach z małych i średnich wydarzeń. Zapewniamy kamery, mikrofony, światło. Realizujemy bardzo wiele spotkań autorskich i premier, robiliśmy transmisje dla czołowych polskich wydawców – oto oni.

Wydawnictwo Marginesy

Jeden z naszych ulubionych Klientów to znane Wydawnictwo Marginesy. Dla „Marginesów” zrealizowaliśmy m.in. transmisję spotkania z Danielem Wyszogrodzkim, autorem „Placu Leńskiego”. Realizacja o tyle nietypowa, że odbyła się w plenerze, na dziedzińcu Muzeum Warszawy, tuż obok miejsca, które opisano w książce. Spotkanie poprowadziła Agata Passent.

Wydawnictwo W.A.B.

Dla tego znanego warszawskiego wydawnictwa zrealizowaliśmy kilka transmisji, m.in. uroczystą premierę biografii Wandy Traczyk-Stawskiej „Błyskawica”. Premiera odbyła się w Auli Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Dla Wydawnictwa W.A.B. zrealizowaliśmy także spotkanie autorskie z autorem „Czerwonej ziemi” Marcinem Mellerem w Centrum Praskim Koneser.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Prószyński i S-ka to jeden z największych wydawców w Polsce i zarazem jeden z najbardziej nowoczesnych. Już od ponad 6 lat książki Prószyński i S-ka sprzedają się lepiej dzięki transmisjom na Facebooku, do tej pory tych transmisji było już ponad 100!. Co prawda na co dzień korzystają z usług innej firmy, ale kilka razy potrzebowali „zastępstwa” z uwagi na pewne wymagania techniczne, więc z przyjemnością podjęliśmy wyzwanie. W siedzibie wydawnictwa zrealizowaliśmy m.in. transmisję spotkania z Danielem Jonesem, z którym dziennikarka Katarzyna Borowiecka i tłumaczka Anna Rosiak łączyły się zdalnie, ponieważ autor znajdował się w Nowym Jorku.

Wydawnictwo Literackie

Wydawnictwo Literackie ma siedzibę w Krakowie, ale tym razem zaistniała potrzeba realizacji transmisji z Warszawy. Spotkanie wokół książki „Liczy się każdy oddech” Andrzeja Dziedzica i Joanny Głuchowskiej zorganizowano w siedzibie DKMS, a rozmowę poprowadziła znana dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge. Dziękujemy i pozdrawiamy Kraków z Warszawy!

Wydawnictwo Iskry

Dla szacownego warszawskiego Wydawnictwa Iskry zrealizowaliśmy transmisję spotkania z Zofią Wojtkowską, autorką „Sagi rodu Czartoryskich”. Spotkanie odbyło się w dostojnych, pełnych książek wnętrzach siedziby Wydawnictwa Iskry, a prowadził je znany dziennikarz Konrad Piasecki.

Wydawnictwo Fame Art

Fame Art Books & Music to niewielkie wydawnictwo z Lublina. Właścicielka, Natalia Moskal, poprosiła nas transmisję z premiery książki o najsłynniejszej sędzi w USA, Ruth Bader Ginsburg. Spotkanie odbyło się we foyer Teatru Wielkiego w Warszawie. Wzięła w nim udział m.in. prof. Ewa Łętowska, a poprowadził je Remigiusz Grzela. Doskonały przykład na to, że nie trzeba być wielkim wydawcą, aby zamówić transmisję ze spotkania.

Podsumowanie

Oprócz zleceń dla samych wydawców, zrealizowaliśmy też dziesiątki transmisji ze spotkań autorskich podczas festiwali literackich (np. Big Book Festival, Noc Księgarń) i dla sieci handlowych. Możemy śmiało napisać, że jesteśmy bardzo rozpoznawalni na rynku wydawniczym w Polsce, znają nas także autorzy i dziennikarze. Jeżeli reprezentujesz tę branżę, chętnie porozmawiamy!