Dlaczego warto wybrać DobreTransmisje.pl?

Na rynku jest coraz więcej firm oferujących realizację transmisji. Dobre, kiepskie, drogie, tanie, małe i duże. Dlaczego akurat miał(a)byś wybrać naszą firmę? Oto kilka dobrych powodów!

1. Mamy doświadczenie

Wiele firm z branży pisze o swoim doświadczeniu. To często jest prawda, ale nie cała: większe firmy zajmują się też innymi zleceniami, np. produkcją wideoklipów, techniką eventową, a nawet projektowaniem stron internetowych – a oprócz tego, trochę przy okazji, robią transmisje. Doświadczenie? Tak, ale niekoniecznie w transmisjach.

W DobreTransmisje.pl zajmujemy się tylko transmisjami (jak sama nazwa wskazuje, dobrymi!) i mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Działamy od 2018 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 transmisji lub nagrań wielokamerowych. Realizowaliśmy transmisje z wielodniowych wydarzeń, np. z Big Book Festival, Empik Apostrof Festiwal, Pol’and’Rock. Pracujemy głównie na terenie Warszawy i znamy praktycznie każdy obiekt konferencyjny w stolicy. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

2. Działamy sprawniej

Większe firmy są trochę bezwładne: Twój mail musi trafić do odpowiedniej osoby, ktoś musi wykonać kosztorys, podpisać umowę wstępną. Sama realizacja to też dłuższy proces: większy sprzęt to większa ekipa, logistyka, parking, montaż urządzeń – a potem demontaż. Zdarza się, że firma od transmisji wymaga dostępu do lokalu nawet kilka dni wcześniej.

DobreTransmisje.pl to mała firma: pracujemy w małym zespole, nie mamy działów czy „Opiekunów Klienta”. Sprawy załatwiamy najszybciej jak to możliwe: odbieramy telefony (513910889), a na e-maile staramy się odpowiadać tego samego dnia. Zdarzało się, że Klient rano zamówił transmisję, a my zrobiliśmy ją w samo południe! W kwestiach technologii korzystamy z nowoczesnego, niewielkiego sprzętu – dlatego większość naszych transmisji może zrealizować jedna osoba, a proces montażu na miejscu zajmuje mniej niż godzinę, łącznie z kamerami, dźwiękiem i światłem. Nie ciągniemy kilometrów kabli – korzystamy z łączności bezprzewodowej. Po zrealizowaniu transmisji przesyłamy nagranie i fakturę i… widzimy się przy następnej okazji. DobreTransmisje.pl to sprawne transmisje!

3. Mówimy prosto i zrozumiale

Platformy, serwery, latencje, kompresje, kodeki, łącza – te techniczne terminy mogą przerażać, jeżeli nie jesteś osobą z „branży”. Skąd masz wiedzieć, czy potrzebujesz „dedykowanej platformy streamingowej”? Czy wybrać „jakość HD z małą latencją” czy „jakość 4K z dużą latencją”? Czy na pewno potrzebujesz dodatkowych usług, a jeżeli tak, to jakich? Ile kamer – jedna, trzy czy więcej?

W DobreTransmisje.pl wiemy, że Klienci nie muszą być ekspertami od transmisji – to nasza działka. Staramy się mówić zrozumiałym, nie-technicznym językiem. Proponujemy najlepsze rozwiązania. Nie „naciągniemy” Cię na 5 kamer, kiedy wystarczą 3 i podpowiemy, kiedy warto zrobić transmisję na Facebooku, a kiedy na Instagramie. Nie zaskoczymy Cię żadnymi ukrytymi kosztami, bo nasze ceny zawierają kompletną usługę – nie ma ryzyka, że zapomnisz czegoś „domówić” i transmisji nie będzie. DobreTransmisje.pl mówią ludzkim językiem!

4. Mamy rozsądne ceny

Koszt nie powinien być głównym kryterium – ale budżety często są niewielkie i liczy się każda złotówka. Wiele firm robiących transmisje inwestuje w drogi, profesjonalny sprzęt o jakości telewizyjnej. Ten sprzęt musi się spłacić, więc ceny transmisji bywają zaporowe dla mniejszych Klientów. Duży, drogi sprzęt to więcej osób do transportu i obsługi – kolejne koszty. Ceny podawane na stronach internetowych często nie uwzględniają „dodatków”, np. mikrofonów, więc to też trzeba doliczyć.

W DobreTransmisje.pl korzystamy z nowoczesnego, niewielkiego sprzętu, zachowując przy tym profesjonalną jakość transmisji. Nasz sprzęt już dawno jest spłacony, a przy większości transmisji pracuje jedna osoba. Nasz cennik uwzględnia wszystko to, co jest potrzebne do zrealizowania transmisji, więc nie ma ryzyka, że będzie trzeba jeszcze za coś dopłacić. Nie wstydzimy się naszych cen. DobreTransmisje.pl to transmisje na każdą kieszeń i każdy budżet!

5. Jesteśmy eko

To, co jeszcze parę lat temu wydawało się nieważne – dzisiaj liczy się coraz bardziej. Firmy przesiadają się do bardziej ekologicznych pojazdów, redukują obieg dokumentów papierowych czy dbają o zużycie energii.

W DobreTransmisje.pl korzystamy z najnowszych technologii i niewielkiego sprzętu – dlatego jesteśmy o kilka kroków do przodu! Na niektóre transmisje przyjeżdżamy… transportem publicznym! Sprzęt, z którego korzystamy, pobiera znacznie mniej energii niż sprzęt klasy „telewizyjnej” i może być zasilany w całości z baterii. Nie używamy baterii jednorazowych, nie drukujemy dokumentów papierowych, nie mamy floty pojazdów, nie wynajmujemy powierzchni biurowej… i mamy kolejne pomysły na to, jak nie obciążać naszej planety. DobreTransmisje.pl myślą o Ziemi!

Podsumowanie

Znalezienie firmy do transmisji to dziś nie problem, ale wybranie tej odpowiedniej – to może być wyzwanie. 6 lat na rynku i ponad 1000 zrealizowanych transmisji to dowód, że nasza oferta przemawia do Klientów. Robiliśmy transmisje dla Netflixa, Adidasa i Empiku, ale zrobimy też dla Ciebie. Nie możemy się doczekać!